CSM București și Gloria Bistrița s-au încălzit în Liga Florilor pentru duelul din Liga Campionilor

CSM București și Gloria Bistrița s-au încălzit în Liga Florilor pentru duelul din Liga Campionilor

CSM București și Gloria Bistrița au câștigat joi meciurile de debut din noua ediție de campionat la handbal feminin. Ele se vor întâlni și săptămâna viitoare în derby-ul României din Liga Campionilor, sâmbăta la Bistrița, de la ora 17. CSM București - CSM Iași 35-23 CSM Bucureștii a avut parte de un meci facil în prima etapă din campionat, cu nou promovata, CSM Iași. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor