Crainicul Știucă, ieșire publică după scandalul din Dinamo - FCSB: „Prea bună ca să nu fie spusă!”

Crainicul Știucă, ieșire publică după scandalul din Dinamo - FCSB: „Prea bună ca să nu fie spusă!”

Ștefan Știucă, crainicul lui Dinamo, a fost protagonistul unui scandal declanșat după meciul „câinilor” cu FCSB din Cupa României Betano, scor 0-4. Acesta a spus că „George Becali a operat o schimbare la pauză”, atunci când Tavi Popescu a intrat în locul lui Baeten. Roș-albaștrii s-au revoltat. Inclusiv Andrei Nicolescu, administratorul special de la Dinamo, l-a criticat pe Ștefan Știucă pentru gluma pe care a făcut-o la pauza derby-ului de pe Arena Națională. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor