Confirmat de conducere, antrenorul din Superligă și-a anunțat demisia în vestiar » Cine va conduce echipa

Confirmat de conducere, antrenorul din Superligă și-a anunțat demisia în vestiar » Cine va conduce echipa

Antrenorul Anthony „Tony” Da Silva (43 de ani) a demisionat de la Poli Iași. Politehnica Iași a revenit astăzi la antrenamente, după ce antrenorul Anthony „Tony” Da Silva le-a acordat patru zile libere jucătorilor la finalul dezastrului de la Sibiu, 2-6 cu FC Hermannstadt, în etapa a 8-a a Superligii. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor