Confesiunea surprinzătoare a unui fost căpitan dinamovist: „Pe vremea mea dădeam «na-na» Stelei. Aș fi mârșav să spun că mă dor victoriile celor de la FCSB”

Confesiunea surprinzătoare a unui fost căpitan dinamovist: „Pe vremea mea dădeam «na-na» Stelei. Aș fi mârșav să spun că mă dor victoriile celor de la FCSB”

Florin Cheran, 78 de ani, fostul fundaș dreapta al „câinilor roșii”, de 4 ori campion cu Dinamo, a făcut o radiografie a echipelor de top din Superliga Dinamo începe diseară noua ediție de Superliga, deplasare și meci cu Csikszereda (ora 21:30), iar toți cei de la echipă vorbesc despre lupta la play-off, inclusiv pentru cupele europene, în condițiile în care clubul a ieșit din insolvență și poate evolua în competițiile continentale începând din 2026. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor