Ciprian Deac, după ce CFR s-a încurcat la Sibiu: „E păcat, pierdem puncte și asta se vede” + Pe cine vede în cursa pentru titlu

Ciprian Deac, după ce CFR s-a încurcat la Sibiu: „E păcat, pierdem puncte și asta se vede” + Pe cine vede în cursa pentru titlu

Ciprian Deac (38 de ani), extrema dreaptă de la CFR Cluj, crede că echipa lui ar fi meritat să câștige meciul de pe terenul celor de la Hermannstadt, scor 0-0, din runda cu numărul #10 din Superliga. Ciprian Deac crede că echipa lui a dominat copios meciul de la Sibiu și ar fi meritat să plece cu cele 3 puncte. Spune că și U Cluj, rivala din oraș, se va lupta și ea pentru titlu, din moment ce „șepcile roșii” ocupă primul loc după 10 etape. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor