CEO-ul lui Qarabag l-a văzut pe Gigi lăudându-se că-i spulberă și i-a dat replica: „Becali a vorbit, apoi a pierdut!”

CEO-ul lui Qarabag l-a văzut pe Gigi lăudându-se că-i spulberă și i-a dat replica: „Becali a vorbit, apoi a pierdut!”

Emrah Celikel, director la Qarabag, a auzit ce a afirmat Gigi Becali despre posibilul duel direct din turul 3 preliminar al Ligii Campionilor și l-a pus la punct pe patronul FCSB: „A făcut astfel de declarații înaintea unui meci pe care l-a pierdut!”. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor