Ce spunea Nicolescu despre MM Stoica, acum 5 luni: „Nu e deontologic”

Ce spunea Nicolescu despre MM Stoica, acum 5 luni: „Nu e deontologic”

Andrei Nicolescu, președintele lui Dinamo, a debutat marți seară într-o nouă postură, cea de invitat permanent la Prima Sport. Oficialul „câinilor” avea altă viziune în urmă cu 5 luni. Se întâmpla în februarie 2025, după FCSB - Dinamo 2-1, în etapa 28 din Superliga. Atunci, formația lui Zeljko Kopic a solicitat o lovitură de la 11 metri, iar Mihai Stoica i-a contrazis frontal pe dinamoviști, în direct la TV. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor