Ce onoare pentru România! Unde a ajuns scrisoarea lăsată de echipa națională, după eliminarea de la Euro

Ce onoare pentru România! Unde a ajuns scrisoarea lăsată de echipa națională, după eliminarea de la Euro

Jucătorii echipei naționale a României au lăsat în vestiarul din München o scrisoare de mulțumire, după ce au fost învinși de Olanda, în optimile Campionatul European. Acum, aceasta a ajuns la loc de cinste în Muzeul Fotbalului German, din Dortmund! Campionatul European din Germania s-a terminat, Spania este noua regină, dar ecourile participării echipei noastre naționale continuă să curgă. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor