Ce l-a nemulțumit pe Sabău după Farul - U Cluj: „Asta mă preocupă”

Ce l-a nemulțumit pe Sabău după Farul - U Cluj: „Asta mă preocupă”

Ioan Ovidiu Sabău, antrenorul Universității Cluj, s-a declarat mulțumit de egalul scos de echipa lui, 1-1, cu Farul. La finalul partidei de la Ovidiu, tehnicianul ardelenilor spune că se bucură de punctul obținut de echipa lui pe teren campioanei și a explicat ce puteau face mai bine elevii săi. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor