Barcelona, iar în pericol! Are nevoie urgent de 40 de milioane de euro! » Ar putea fi obligată să vândă jucători în ianuarie! „Situația e dificilă”

Barcelona, iar în pericol! Are nevoie urgent de 40 de milioane de euro! » Ar putea fi obligată să vândă jucători în ianuarie! „Situația e dificilă”

Barcelona ar fi trebuit să primească 40 de milioane de euro de la Libero pentru 29,5% din acțiunile Barca Studios. Dar firma germană nu va mai achita acea sumă și clubul catalan caută acum un alt investitor care să acopere acel gol financiar. Antrenorul Xavi ar putea pierde jucător sau jucători în mercato din ianuarie. Barcelona nu e prea senină în acest sfârșit de an. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor