„Aș fi tâmpit!” » Tony da Silva a răbufnit după erorile grave de arbitraj din Liga 2: „E foarte enervant”

„Aș fi tâmpit!” » Tony da Silva a răbufnit după erorile grave de arbitraj din Liga 2: „E foarte enervant”

Tony da Silva (44 de ani), antrenorul celor de la Poli Iași, a tunat în conferința de presă de la finalul meciului câștigat cu Gloria Bistrița, scor 3-0, în etapa 3 din Liga 2. Tehnicianul portughez a răbufnit la adresa arbitrajului și susține că două goluri ale echipei sale au fost anulate în mod eronat. Tușiera Alexandra Apostu a semnalizat două ofsaid-uri în două faze în care Poli Iași reușiseră să marcheze. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor