Aroganță XXL! Antrenorul lui Copenhaga: ”Cu United a fost de departe cel mai slab meci al nostru în grupă”

Aroganță XXL! Antrenorul lui Copenhaga: ”Cu United a fost de departe cel mai slab meci al nostru în grupă”

FC Copenhaga a făcut spectacol cu celebra Manchester United, scor 4-3, dar antrenorul danezilor, Jacob Neestrup, pretinde că a fost de departe cea mai modestă evoluție a echipei sale de până acum în grupele Ligii Campionilor 2023/2024. Gazdele au revenit de la 0-2 și 2-3. Și bătută, și umilită! Manchester United s-a întors învinsă de la Copenhaga, scor 3-4, și de parcă nu-i era de ajuns, s-a văzut trimisă și „în corzi” de antrenorul danezilor, Jacob Neestrup. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor