Antrenorul lui Sarajevo, după ce i-a năucit pe olteni: „Trebuia să îi batem la o diferenţă mai mare”

Antrenorul lui Sarajevo, după ce i-a năucit pe olteni: „Trebuia să îi batem la o diferenţă mai mare”

Zoran Zekic (51 de ani), antrenorul lui FK Sarajevo, nu a fost mulțumit de rezultatul meciului cu Universitatea Craiova, scor 2-1, din prima manșă a turului 2 preliminar Conference League. Returul dintre Craiova și Sarajevo va avea loc pe 31 iulie, în Bănie Croatul a declarat că echipa lui trebuia să câștige la o diferență mai mare, având în vedere ocaziile de gol avute. A fost mulțumit de joc, deși rezultatul nu i-a convenit. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor