Antrenorul își condamnă jucătorii, după CFR Cluj - Unirea Slobozia: „Am făcut două cadouri”

Antrenorul își condamnă jucătorii, după CFR Cluj - Unirea Slobozia: „Am făcut două cadouri”

Jean Vlădoiu, antrenorul de la Unirea Slobozia, a tras concluziile, după ce echipa lui a fost învinsă de CFR Cluj, scor 1-2, în prima etapă din Superliga. Jean Vlădoiu, principalul din acte de la Unirea Slobozia, a spus la final că fotbaliștii lui au greșit la cele două goluri primite. Are încredere că Slobozia va reuși un sezon bun. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor