Andrei Prepeliță și-a ales favorita la titlu în Superligă

Andrei Prepeliță și-a ales favorita la titlu în Superligă

Andrei Prepeliță, antrenorul de la Gloria Buzău, consideră că FCSB este favorită la titlu, chiar dacă are un start de sezon modest. Andrei Prepeliță a fost jucătorul celor de la FCSB în perioada august 2011 - iulie 2015. Acum, echipa antrenată de el, Gloria Buzău, este adversara „roș-albaștrilor” în Superliga. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor