Andrei Nicolescu dezvăluie ce s-a întâmplat în vestiar după Oțelul - Dinamo: „Știți ce mi-a plăcut foarte mult?”

Andrei Nicolescu dezvăluie ce s-a întâmplat în vestiar după Oțelul - Dinamo: „Știți ce mi-a plăcut foarte mult?”

Dinamo are un start complicat de sezon, două egaluri și o înfrângere, însă Andrei Nicolescu e convins că echipa își va reveni. Azi, președintele lui Dinamo, a dezvăluit ce s-a întâmplat la finalul meciului cu Oțelul, 1-2. Oficialul „câinilor” a spus că este mulțumit de atitudinea arătată de Zeljko Kopic și a dezvăluit că în vestiar a avut loc o discuție între conducere, staff și fotbaliști. VIDEO. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor