Andrei Nicolescu anunță noi transferuri la Dinamo: „Vrem să aducem și jucători defensivi, și ofensivi!”

Andrei Nicolescu anunță noi transferuri la Dinamo: „Vrem să aducem și jucători defensivi, și ofensivi!”

Andrei Nicolescu, administratorul special al „câinilor roșii”, a anunțat că Dinamo își dorește să mai facă încă două, trei transferuri în perioada de mercato curentă. Nicolescu nu a oferit detalii cu privire la jucătorii respectivi, însă a precizat că sunt urmăriți atât fotbaliști ofensivi, cât și fotbaliști cu profil defensiv. Dinamo mai vrea întăriri în perioada de transferuri „Încercăm să finalizăm. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor