Andrei Nicolescu a răspuns » Reacție categorică după comunicatul CS Dinamo

Andrei Nicolescu a răspuns » Reacție categorică după comunicatul CS Dinamo

A doua zi după ce CS Dinamo s-a deliminat de fanii echipei FC Dinamo, Andrei Nicolescu a avut o reacție fără echivoc. Totul a pornit de la conflictul de la Miercurea Ciuc, din prima etapă a Superligii. Luni, la Csikszereda - Dinamo 2-2, s-a iscat un scandal uriaș între cele două tabere. Fanii echipei bucureștene s-au bătut cu jandarmii înainte de meci, iar în minutul 30 au început să părăsească are, în semn de protest. Ciucanii au criticat atitudinea celor de la Dinamo. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor