Andrei Nicolescu a anunțat încă două achiziții la Dinamo: „Să nu ne mai întâlnim cu situațiile de anul trecut”

Andrei Nicolescu a anunțat încă două achiziții la Dinamo: „Să nu ne mai întâlnim cu situațiile de anul trecut”

Dinamo și-a prezentat noul parteneriat cu La Provincia, brand românesc de produse din carne, cunoscut în special pentru cea de pui. În cadrul conferinței de presă, Andrei Nicolescu, președintele clubului, a vorbit despre ultimele noutăți din cadrul clubului. Acesta nu pune presiune pe Zeljko Kopic (47 de ani), explicând faptul că va fi un sezon de anduranță. La Dinamo vor mai veni „cel puțin doi jucători”. Din informațiile GSP. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor