„Am început demersurile!” » Vestea momentului în Liga 2: „Schimbăm statutul și atacăm promovarea!”

„Am început demersurile!” » Vestea momentului în Liga 2:  „Schimbăm statutul și atacăm promovarea!”

În amplul interviu publicat de Gazeta Sporturilor săptămâna aceasta, președintele Corvinului, Dan Colesniuc, a anunțat că hunedorenii au început deja să lucreze în culise la schimbarea statutului clubului. Obiectivul declarat e promovarea în Liga 1 la finalul sezonului 2024-2025. Chiar și fără să dețină drept de promovare în actualul sezon, Corvinul se descurcă de minune în liga secundă. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor