Adi Popa, nervos după înfrângerea suferită de CSA Steaua: „E lipsă de respect din partea FRF!” + „Ne este rușine de cum am arătat în prima repriză”

Adi Popa, nervos după înfrângerea suferită de CSA Steaua: „E lipsă de respect din partea FRF!” + „Ne este rușine de cum am arătat în prima repriză”

În etapa a doua din play-off-ul Ligii 2, CSA Steaua a pierdut pe terenul Oțelului Galați, 2-3, după 0-3 la pauză.  La interviul de la finalul meciului, Adi Popa, mijlocașul de bandă al „militarilor” a fost extrem de dezamăgit din cauza jocului echipei sale. În plus, a criticat și Federația Română de Fotbal pentru că programat meciul la o distanță prea scurtă față de meciurile naționalelor de juniori, acolo unde CSA Steaua a avut mai mulți dintre jucători. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor