Adi Ilie nu a înțeles strategia lui Gigi Becali cu Rangers: „Mai bine le dădeam primele 45 de minute, mă așteptam la Chiricheș în altă poziție”

Adi Ilie nu a înțeles strategia lui Gigi Becali cu Rangers: „Mai bine le dădeam primele 45 de minute, mă așteptam la Chiricheș în altă poziție”

Adrian Ilie (50 de ani) a discutat despre meciul Rangers - FCSB, scor 4-0. Fostul mare internațional nu a fost mulțumit de echipa de start a roș-albaștrilor. Gigi Becali a ales să joace cu unii dintre fotbaliștii care erau rezerve în mod normal, gândindu-se la derby-ul cu Rapid de duminică. Adrian Ilie spune că au fost unii pași tactici foarte greșiți în felul în care Charalambous și patronul au dispus echipa pe teren. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor