Aaron Boupendza, mulțumit de remiza cu FCSB: „Îi respectăm, sunt campioni. Nu e rău că am luat un punct”

Aaron Boupendza, mulțumit de remiza cu FCSB: „Îi respectăm, sunt campioni. Nu e rău că am luat un punct”

Aaron Boupendza, atacantul Rapidului, a oferit o primă reacție după ce echipa sa a remizat pe Arena Națională cu FCSB, scor 0-0. Boupendza a fost autorul unei ratări monumentale în minutul 30. Clinton N'Jie a fost servit ideal de Claudiu Petrila și a scăpat singur cu Ștefan Târnovanu, dar portarul naționalei României a intervenit excelent și a respins, dar mingea a ajuns la Aaron Boupendza, care a a ajuns la minge înaintea lui Dawa, dar atacantul Rapidului a trimis peste ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor