A fost stabilit accesul spectatorilor la UTA - Rapid, primul meci al arădenilor la Oradea

A fost stabilit accesul spectatorilor la UTA - Rapid, primul meci al arădenilor la Oradea

Meci de mare interes în Superliga, vineri, ora 21:00, la Oradea. UTA și Rapid se întâlnesc în uvertura etapei #13, în primul meci al arădenilor disputat din postură de gazde în „pribegie”. UTA are 4.000 de abonați, care vor fi repartizați în două din cele trei tribune deschise publicului la Oradea. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor