3 jucători de la FCSB riscă să rateze derby-ul cu Dinamo! Formația alb-roșie își poate pierde vedeta

3 jucători de la FCSB riscă să rateze derby-ul cu Dinamo! Formația alb-roșie își poate pierde vedeta

După 1-0 cu Sepsi, FCSB se pregătește de o perioadă extrem de complicată în Superligă. Și riscă să joace meciuri importante fără jucători de bază, din cauza cumului de cartonașe. Campioana României a început o serie extrem de complicată, cu meciuri din trei în trei zile. Și pe lângă programul încărcat, FCSB își poate îngreuna situația dacă jucătorii nu vor fi atenți și vor încasa cartonașe galbene. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor