Un copil de 4 luni a fost salvat dintr-o mașină încuiată accidental, la peste 30 de grade Celsius. Un jandarm aflat în timpul liber a intervenit

Un copil de 4 luni a fost salvat dintr-o mașină încuiată accidental, la peste 30 de grade Celsius. Un jandarm aflat în timpul liber a intervenit

Doi părinți din Alba Iulia au trecut prin momente de panică după ce sistemul de inchidere al autoturismului s-a activat accidental cu cheile în interior, iar copilul de 4 luni a rămas blocat în mașină. Doi părinți din Alba Iulia au trecut prin clipe de coșmar Potrivit comunicatului emis de Jandarmeria Română, un jandarm aflat […]


Citește articolul complet pe Gandul

Alte știri din Gandul