Panică la un mall din Timișoara. Un taximetrist a intrat cu mașina într-un grup de oameni aflați la coadă la o covrigărie

Panică la un mall din Timișoara. Un taximetrist a intrat cu mașina într-un grup de oameni aflați la coadă la o covrigărie

Momente de groază joi după-amiază, în fața centrului comercial Shopping City din Timișoara, după ce un taximetrist în vârstă de 65 de ani a pierdut controlul mașinii și a intrat într-un grup de persoane care așteptau la o patiserie. Trei oameni au fost răniți, unul dintre ei fiind transportat de urgență la spital. Trei persoane […]


Citește articolul complet pe Gandul

Alte știri din Gandul