Elena Udrea o desființează pe Diana Buzoianu după câteva zile la Mamaia. „Ce ați făcut cu litoralul românesc? Este un dezastru!”

Elena Udrea o desființează pe Diana Buzoianu după câteva zile la Mamaia. „Ce ați făcut cu litoralul românesc? Este un dezastru!”

Elena Udrea acuză actuala conducere că a distrus Litoralul românesc. Fostul ministru al Turismului a lansat un atac dur la adresa actualului ministru al Mediului, Diana Buzoianu, după un sejur de numai câteva zile la Mamaia. Fostul ministru o critică virulent pe ministra Mediului, Diana Buzoianu, după doar câteva zile petrecute pe Litoralul românesc. Udrea […]


Citește articolul complet pe Gandul

Alte știri din Gandul