Unul dintre titularii naționalei din ultimii ani, înaintea meciului cu Bosnia: ”Suntem foarte jos”. De ce nu a fost convocat

Unul dintre titularii naționalei din ultimii ani, înaintea meciului cu Bosnia: ”Suntem foarte jos”. De ce nu a fost convocat

Unul dintre titularii naționalei din ultimii ani, înaintea meciului cu Bosnia: ”Suntem foarte jos”. De ce nu a fost convocat


Citește articolul complet pe DigiSport

Alte știri din DigiSport