Ultimul fotbalist de la CSA Steaua care și-a anunțat plecarea: ”Am jucat la cel mai mare club din România”

Ultimul fotbalist de la CSA Steaua care și-a anunțat plecarea: ”Am jucat la cel mai mare club din România”

Ultimul fotbalist de la CSA Steaua care și-a anunțat plecarea: ”Am jucat la cel mai mare club din România”


Citește articolul complet pe DigiSport

Alte știri din DigiSport