Ronald Koeman, dezamăgit după El Clasico: ”Am avut o șansă atât de clară, trebuia să profităm!” + Jucătorii care l-au impresionat

Ronald Koeman, dezamăgit după El Clasico: ”Am avut o șansă atât de clară, trebuia să profităm!” + Jucătorii care l-au impresionat

Barcelona nu a reușit să câștige El Clasico pe Camp Nou și a capitulat în fața lui Real Madrid cu scorul de 1-2.


Citește articolul complet pe DigiSport

Alte știri din DigiSport