Reacția lui Siyabonga Ngezana, după ce a fost ”amenințat” cu o amendă de FCSB: ”Am vorbit cu MM”

Reacția lui Siyabonga Ngezana, după ce a fost ”amenințat” cu o amendă de FCSB: ”Am vorbit cu MM”

Reacția lui Siyabonga Ngezana, după ce a fost ”amenințat” cu o amendă de FCSB: ”Am vorbit cu MM”


Citește articolul complet pe DigiSport

Alte știri din DigiSport