Rapidul își desființează echipa de polo. ”Sunt absolut șocat! Facem apel la ministru. Ai bazin în curte și ce faci?”

Rapidul își desființează echipa de polo. ”Sunt absolut șocat! Facem apel la ministru. Ai bazin în curte și ce faci?”

Rapidul își desființează echipa de polo. ”Sunt absolut șocat! Facem apel la ministru. Ai bazin în curte și ce faci?”


Citește articolul complet pe DigiSport

Alte știri din DigiSport