Rădoi, după remiza cu Voluntari: ”Un rezultat mincinos! Am avut 17-18 ocazii. Meritam victoria”

Rădoi, după remiza cu Voluntari: ”Un rezultat mincinos! Am avut 17-18 ocazii. Meritam victoria”

Rădoi, după remiza cu Voluntari: ”Un rezultat mincinos! Am avut 17-18 ocazii. Meritam victoria”


Citește articolul complet pe DigiSport

Alte știri din DigiSport