Protocolul anunțat de FRF în contextul pandemiei de COVID-19: Certificatul Verde devine obligatoriu

Protocolul anunțat de FRF în contextul pandemiei de COVID-19: Certificatul Verde devine obligatoriu

Federația Română de Fotbal a anunțat azi o decizie care vizează toate competițiile interne, în contextul creșterii numărului de cazuri de infectări cu COVID-19 în România.


Citește articolul complet pe DigiSport

Alte știri din DigiSport