Probleme pentru Florin Bratu. Încă trei jucători au plecat din cantonamentul României U21. Doi au COVID-19

Probleme pentru Florin Bratu. Încă trei jucători au plecat din cantonamentul României U21. Doi au COVID-19

Probleme pentru Florin Bratu. Încă trei jucători au plecat din cantonamentul României U21. Doi au COVID-19


Citește articolul complet pe DigiSport

Alte știri din DigiSport