Președintele lui Fenerbahce pune presiune pe antrenorul echipei: "Ozil trebuie să joace, e prea bun"

Președintele lui Fenerbahce pune presiune pe antrenorul echipei: "Ozil trebuie să joace, e prea bun"

Președintele lui Fenerbahce pune presiune pe antrenorul echipei: "Ozil trebuie să joace, e prea bun"


Citește articolul complet pe DigiSport

Alte știri din DigiSport