”Peste noi!” Florin Ștefan a pus punctul pe ”i”, după Sepsi - Hermannstadt 0-2

”Peste noi!” Florin Ștefan a pus punctul pe ”i”, după Sepsi - Hermannstadt 0-2

”Peste noi!” Florin Ștefan a pus punctul pe ”i”, după Sepsi - Hermannstadt 0-2


Citește articolul complet pe DigiSport

Alte știri din DigiSport