Paulo Fonseca a pronunțat un singur nume de român și a ținut să-i mulțumească României, înainte de FCSB - Lyon

Paulo Fonseca a pronunțat un singur nume de român și a ținut să-i mulțumească României, înainte de FCSB - Lyon

Paulo Fonseca a pronunțat un singur nume de român și a ținut să-i mulțumească României, înainte de FCSB - Lyon


Citește articolul complet pe DigiSport

Alte știri din DigiSport