Patronul unei echipe din Liga 1 e nemulțumit de ceea ce a văzut în Qatar: "Nu sunt stadioane de 5 stele"

Patronul unei echipe din Liga 1 e nemulțumit de ceea ce a văzut în Qatar: "Nu sunt stadioane de 5 stele"

Patronul unei echipe din Liga 1 e nemulțumit de ceea ce a văzut în Qatar: "Nu sunt stadioane de 5 stele"


Citește articolul complet pe DigiSport

Alte știri din DigiSport