"OUT șapte luni!". Paulo Fonseca a fost eliminat în Lyon - Brest, după ce a sărit să-l bată pe arbitru

"OUT șapte luni!". Paulo Fonseca a fost eliminat în Lyon - Brest, după ce a sărit să-l bată pe arbitru

"OUT șapte luni!". Paulo Fonseca a fost eliminat în Lyon - Brest, după ce a sărit să-l bată pe arbitru


Citește articolul complet pe DigiSport

Alte știri din DigiSport