Oprița dă de înțeles că ar putea părăsi Steaua, după 1-1 cu Buzău. Mihalcea amenință că unii jucători vor fi dați afară

Oprița dă de înțeles că ar putea părăsi Steaua, după 1-1 cu Buzău. Mihalcea amenință că unii jucători vor fi dați afară

Oprița dă de înțeles că ar putea părăsi Steaua, după 1-1 cu Buzău. Mihalcea amenință că unii jucători vor fi dați afară


Citește articolul complet pe DigiSport

Alte știri din DigiSport