Noua conducere a lui Dinamo l-a enervat pe Ioan Andone: ”E de prost gust! M-a deranjat enorm!”

Noua conducere a lui Dinamo l-a enervat pe Ioan Andone: ”E de prost gust! M-a deranjat enorm!”

Noua conducere a lui Dinamo l-a enervat pe Ioan Andone: ”E de prost gust! M-a deranjat enorm!”


Citește articolul complet pe DigiSport

Alte știri din DigiSport