Nicolo Napoli, nemulțumit de felul în care s-a prezentat U Craiova 1948 cu Hermannstadt: ”Am jucat prea puțin!”

Nicolo Napoli, nemulțumit de felul în care s-a prezentat U Craiova 1948 cu Hermannstadt: ”Am jucat prea puțin!”

Nicolo Napoli, nemulțumit de felul în care s-a prezentat U Craiova 1948 cu Hermannstadt: ”Am jucat prea puțin!”


Citește articolul complet pe DigiSport

Alte știri din DigiSport