Momente de panică în Dinamo - Rapid: Alexandru Răuță, urcat în ambulanță cu mască de oxigen

Momente de panică în Dinamo - Rapid: Alexandru Răuță, urcat în ambulanță cu mască de oxigen

Momente de panică la meciul Dinamo - Rapid. Alexandru Răuță, mijlocașul "câinilor" a acuzat probleme respiratorii în minutul 36 și a fost nevoie de intervenția ambulanței.


Citește articolul complet pe DigiSport

Alte știri din DigiSport