Mircea Rednic a răbufnit după meciul cu Rapid: "Au avut și 7 kg în plus, n-au fost cântăriți niciodată!"

Mircea Rednic a răbufnit după meciul cu Rapid: "Au avut și 7 kg în plus, n-au fost cântăriți niciodată!"

Dinamo a remizat contra lui Rapid, scor 1-1, în runda a 13-a din Liga 1. Giuleștenii au obținut un punct grație golului semnat de Nicolae Carnat, în minutul 90+1.


Citește articolul complet pe DigiSport

Alte știri din DigiSport