Marius Măldărășanu, mândru de jucătorii săi după înfrângerea cu Sepsi: ”Nu am ce să le reproșez”

Marius Măldărășanu, mândru de jucătorii săi după înfrângerea cu Sepsi: ”Nu am ce să le reproșez”

Marius Măldărășanu, mândru de jucătorii săi după înfrângerea cu Sepsi: ”Nu am ce să le reproșez”


Citește articolul complet pe DigiSport

Alte știri din DigiSport