Laszlo Dioszegi, nemulțumit de evoluțiile lui Sepsi, înaintea meciului decisiv cu U Craiova 1948: ”Nu am jucat nimic!”

Laszlo Dioszegi, nemulțumit de evoluțiile lui Sepsi, înaintea meciului decisiv cu U Craiova 1948: ”Nu am jucat nimic!”

Laszlo Dioszegi, nemulțumit de evoluțiile lui Sepsi, înaintea meciului decisiv cu U Craiova 1948: ”Nu am jucat nimic!”


Citește articolul complet pe DigiSport

Alte știri din DigiSport