Koljic, după ce Ivan a ratat lamentabil un penalty cu FCSB: "Dacă voia să-l bată și pe al doilea, îl lăsam"

Koljic, după ce Ivan a ratat lamentabil un penalty cu FCSB: "Dacă voia să-l bată și pe al doilea, îl lăsam"

Koljic, după ce Ivan a ratat lamentabil un penalty cu FCSB: "Dacă voia să-l bată și pe al doilea, îl lăsam"


Citește articolul complet pe DigiSport

Alte știri din DigiSport