Ionuț Lupescu a răbufnit și i-a ”taxat” în direct pe cei la Dinamo: ”Se mulțumesc cu puțin!”

Ionuț Lupescu a răbufnit și i-a ”taxat” în direct pe cei la Dinamo: ”Se mulțumesc cu puțin!”

Ionuț Lupescu a răbufnit și i-a ”taxat” în direct pe cei la Dinamo: ”Se mulțumesc cu puțin!”


Citește articolul complet pe DigiSport

Alte știri din DigiSport